| papusika34 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare, dar va rog sa raspundeti corect ca sa nu ma induceti in eroarewinking. Deci, in Naruto Shippuden, Sasuke se intoarce in Konoha? Si va fi cu Sakura? Ca am vazut diverse filmulete pe youtube, dar nu cred ca sunt adevarate. Deci? Funda pentru raspunsul corect!winking

2 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Shippuden nu este inca gata, deci nu stim daca Sasuke se va intoarce in Konoha, dar sigur nu va fi cu Sakura, pentru ca asa cum a zis autor acestei seri acest animeu nu este unul de dragoste.Filmuletele care le-ai vazut sunt facute probabil de fanii care iubesc animeul, si unele poze sunt facute tot de fanii.Nu totul este adevarat.

| motolo9ve a răspuns:

Pai filmuletele alea sunta facute pe baza a ce pareri au uni alti sau ce ar vrea sa se intample.nu se stie dar daca vrei sa-ti faci o idee, citeste manga.plus va mai fi un sezon:naruto hokagetongue