| aDa23 a întrebat:

Buna (scuze categoria)deci am o intrebare ma tot uitam pe youtube si m-a vazut peste 50 de filmulete cum naruto si sakura au fost ucisi de sasuke e adevarat? daca da imi da si mie candva episod sub romana sa vad si eu?puppy dog eyes funa :*

3 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Este adevarat ca atunci cand a aparut sasuke pe muntele ala el a sarit la naruto la ureche si parca i-a zis ceva...si a mer repede in spatele sakurei si a aratat ca vroia sa o loveasca cu nu stiu ce ceacra albastra dar nu i-a ucis

| SoraLy a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/goldask2/46aee234d12317
aici sunt toate ep in romana.si daca nu mai gasesti ep urmator scrii pe Google naruto ep ''' rosub sau naruto shippuuden(cand este el mare) ep '' rosub...si intri pe trilulilu :)

| Arikirinmotoka a răspuns:

Nu nu au fost ucisi.