| AlicEcila a întrebat:

Hei. Am terminat de curand serialul Prison Break iar acum vreau sa vad Gossip Girl. Este un serial bun?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e destul de bun. Dar după ce vizionezi Gossip Girl îți recomand să încerci și The Strain happy

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nah, mie nu mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trecere laughing.
Prison Break->Gossip Girl.
Da, e bunicel, prea multă dramă new yorkeză totuşi.

| Daniellllll1 a răspuns:

Sincer...sunt seriale mai bune decat ala
,daca ai vazut Prison Break,si ti-a placut, inseamna ca o sa-ti placa si Supernatural, Suits, The Mentalist, Lost
Ti-i le recomand fix in ordinea in care le-am scris.Multa bafta!

| Casian_Laurentiu_1992 a răspuns:

Lasale pe toate. Primu care ti-l recomand si o sa plangi cNd o sa se termine. Este teen wolf. Dupa aia. Arrow, si the flash, spartacus. Viz placuta.