| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am vazut mai de mult o intrebare tot aici pe TPU, si cineva intreba cum se numeste un film cu unu care rapea femei, le omora, si le imbraca in rochii de mireasa, si daca nu ma insel, le tinea si sub apa. Sunt curioasa cum se numea filmul pentru ca vreau si eu sa-l vad, si am pierdut intrebarea. >:"
Daca puteti sa-mi dati si un siteu sa-l vad online ar fi perfect. Mersi si funda! >big grin

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Te referi la întrebarea asta? http://www.tpu.ro/......aca-si-le/ Filmul e Cabin by the Lake(2000)-Cabana de pe malul lacului.Îl poţi vedea aici însă în lb engleză http://www.sockshare.com/file/FNBCKIBS5OO48GK#

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mireasa lui Iuda e o telenovelă, n-are nicio legătură cu întrebarea ta,@pufulete17 ţi-a dat răspunsul la mişto şi ceilalţi s-au luat după ea/el ca să se afle în treabă şi ca să-şi mai adauge nişte răspunsuri în palmares.Filmul e Cabin by the Lake dar e realizat pentru TV de aceea nu cred că-l vei găsi prea uşor cu subtitrare, păcat că nu stăpâneşti engleza atât de bine încât să-l vezi acolo unde ţi l-am dat eu...

| pwp a răspuns:

Mireasa lui Iuda

| Mihaela a răspuns:

Dar nu gasesc nici unul din aceste filme pe nici un siteu. De ce?:-s

| pufulete17 a răspuns:

Mireasa lui Iuda