| robbytz11 a întrebat:

Hei as vrea sa imi recomandati si mie filme/seriale dar sa fie foarte inteligente adica sa ai ce invata din ele.

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Serialele inteligente pe care le stiu eu, la momentul actual, sunt Lie to Me si House MD, in care chiar explica multe lucruri utile de stiut.

Restul... nu sunt asa de sigur happy

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fii tu însuţi! (2002)
Ai aici amănunte, a fost de multe ori pe Romantica. Nu cred că-l găsesti online.
http://www.cinemagia.ro/filme/un-secreto-de-esperanza-335851/
Mie mi-a plăcut enorm de tot filmul ăsta, m-a cucerit...

| kitty00 a răspuns:

Sa ai ce invata din elelaughing? Nu stiu sigur. Gossip girl,Lost, The Vampire Diaries, Twilight, Grey's anatomy, Dr.house,The secret circle, etc.tongue

| adelina19 a răspuns:

The good wife ( e preferatul meu)
Fairly Legal
Nip/Tuck
House Md
White Collar
Dexter
The mentalist
si toata seria cu CSI, NCSI etc