| LuizaMaria15 a întrebat:

Hei, as vrea si eu niste seriale gen the vampire diaries, supernatural, teen wolf. please happy :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100

6 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Hei happy.
Incearca "The Originals " e un fel de continuare la "The vampire Diaries", are 2 sezoane deocamdata dar al treilea apare anul acesta in octombrie happy!

| LuizaMaria15 explică (pentru CristinaSNC):

L-am vazut laughing))) am vazut si arrow, the flash, the originals, tvd, teen wolf, supernatural si nu mai stiu ce serial sa mai urmaresc happy dar mersi oricum :*

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Heroes.

| BalaurulRoman a răspuns:

Incearca lost este un serial vechi dar foarte tare sunt atatea mistere, este vorba de niste oameni care se prabusesc pe o insula si descopera tot felul de buncare, the walking dead apocalipsa zombi, faling skyes invazie extraterestra

| Thea30740 a răspuns:

The 100(este vorba de niste supravietuitori ai unei apocalipse care au trait in spatiu si se intorc pe pamant.Initial doar adolescentii sunt trimisi pe Terra dupa care prin sezonul 2 ajung si adultii.Este destul de interesant serialul.)
Lost(Un avion care se prabuseste pe o insula foarte ciudata si supravietuiesc aproximativ 50 de oamnei daca tin eu bine minte.Pe acea insula au avut loc cu ani in urma niste experimente ciudate, apar si niste animale ciudate, un fum negru care omoara oameni si personajele principale afla ca mai exista cineva cu ei pe insula.Insula nu poate fi gasita pe harta, orice avion sau elicopter trece pe acolo se prabuseste astfel ca supravietuitorii sunt blocati acolo, la un moment dat vor calatori in timp unii dintre ei.Si sa stii ca joaca si Ian Somerhalder (Damon) in primele sezoane)
Mesaje de dincolo(O fata care poate vorbi cu spiritele de mica le ajuta sa se duca catre 'lumina' sau 'intuneric' atunci cand creste.Acele spirite au un fel de misiuni si nu pot pleca pana nu le indeplinesc, iar personajul principal le ajuta)
Si este si un film frumos care se numeste ''Labirintul:Evadarea'' in care joaca actorul care este Styles din Teen Wolf.

| irina14 a răspuns:

Gossip girl smug>