| Emanulusa a întrebat:

Hei
Aveti idee daca aplicatia Netflix consuma multi mb?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca faci streaming video de calitate normal ca iti consuma multi

| SonicAndrei a răspuns:

Dacă te uiți în FullHD cu siguranță va consuma mulți MB. Intră pe YouTube și vezi câți MB consumă 1 minut de video în rezoluție mare. Netflix va consuma probabil puțin mai mult întrucât filmele au o calitate mai mare acolo.

| Emanulusa explică:

Nu e full hd. Ma uit de pe telefon. De pe 23 pana acum sa consume 100 gb? Is 2 telefoane conectate. Nu m-am uitat continuu. E posibil? Pt ca am wifi si de pe 23 mi-a bagat 100 de gb si azi nu mai merge.

| Exemplu667 a răspuns:

Atunci cand o descarci iti arata cati MG sau gb are la mine imi arata ca are 21mo