| ioana3432B a întrebat:

Nu pot descărca aplicația Tiktok, aveți vreo idee de ce?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tea binecuvantat dumnezeu ioana, doamne dai sa numai va mearga asemenea aplicati de pierdut timpul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Off ce pacat, tocmai TikTok...

Adica vreau sa spun ca este ok, sigur gasim o rezolvare. De ce nu poti? Da mai multe detalii, si NU doar pentru ca este aplicatia respectiva, ci pentru orice alta aplicatie...
- un eventual SS;
- sistemul de operare?
- ce scrie acolo?
- poti da pe "Instalati" sau nu iti apare nici asta?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că nu mai ai spatiu in telefon. Transferă imaginile si filmulețele înregistrate
pe un stick de memorie si eliberezi spațiu.

| Catrice a răspuns:

O fi având telefonul un sistem care măsoara anumite chestii și a decis ca nu ai nevoie de tiktok