| Alexa_Lorina_1995 a întrebat:

Hei buna TPU! Am o problema. Vreau sa stiu unde as putea gasi regizori pentru filme horror? Nu neaparat din romania. Pot fi si englezi dar vreau sa discut cu un regizor. As vrea sa joc intr-un film cu zombie si sa am un rol ca fata aia Clementine din the walking dead. Si chiat daca am 12 ani am foarte multa experienta in zombii si chiar as vrea sa experimentez apocalypsa zombii intr-un film sad Dau funda, va roooog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| IamPharell a răspuns:

Esti cam indrazneata. Du-te la o scoala de actorie daca vrei sa joci un rol. Si sigur acolo te va ajuta cineva sa vorbesti cu un regizor bun.

| Alexa_Lorina_1995 explică (pentru IamPharell):

Multumesc, mai astept raspunsuri si daca al tau e cel mai bun dau funda.

1 răspuns: