| DavTeMa a întrebat:

Hei cand se va dubla in romana sezonul 7 din filmul Dragonii In marele necunoscut? ...mai precis in ce luna sau an?

2 răspunsuri:
| masalusofronie a răspuns:

Salut, sunt un mare fan al acestui film care se intinde pe mai multe sezoane numit DRAGONII IN MARELE NECUNOSCUT! si eu astept traducerea in romana a acstui sezon si anume 7. ce m-am decis eu sa fac este sa imi folosesc cunostintele si sa il vad in romana, dar avand in vedere ca te-ai nascut in 2003 inseamna ca ai 14 ani asa ca nu ai cum sa faci asta ca probabil esti la o scoala varza de la tara si nu ai invatat engleza. iti sugerez sa te muti la oras si sa te duci la o scoala normala nu una pentru copii cu nevoi speciale si sa te uiti la acest film (care cred ca de fapt e serial) in engleza... funda?

| Gabrie7f7 a răspuns (pentru masalusofronie):

Sti un site unde pot găsi tote sezoanele complete și în română?