| GeorgianRaGe a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare legata de "Dragoni in marele necunoscut / Dreamworks Dragons" exista sezonul 7-8 in limba romana?

3 răspunsuri:
| IanaIana9 a răspuns:

Nu,nu există, am căutat și eu fără încetare pe toate site-urile și nu am dat de nimic, poate doar mai așteptăm un pic.
P.S. Și eu ador foarte mult acest serial animat.

| GeorgianRaGe explică (pentru IanaIana9):

Am cautat pe toate site-urile... nici in alta limba nu gasesc asta este problema dar daca cauti pe wikipedia la sezoane gasesti sezonul 7-8 cu tot cu numele episodului in romana si engleza dar degeaba nu iti da nici un link, am gasit intr-un final un link de la carton network Romania cu serialul am dat pe dar cica a fost sters, din pacate nu mai avem nici o sansa sa vedem sezonul 7-8 sunt persoane care asteapta din 2017-2018.

| IanaIana9 a răspuns (pentru GeorgianRaGe):

Da știu că pe Wikipedia sunt arătate că există însă în română nu până când, deși ar trebui cineva să-și ia responsabilitatea să le dubleze, chiar mulți așteaptă și sunt interesați de acest serial, e genial.