| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Care este filmul tau preferat? Nu conteaza genul... Chiar as vrea sa vizionez un film bun (nu stiu in ce sens, dar nu gen : vine un sarpe si-i omoara pe toti...) Bine, mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ciprianb a răspuns:

Inception.The way back-filme psihologice

44 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

E serial si il iubesc se numeste the vampire diaries serios e superb

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoSens):

Si eu cred ca e superb (sunt fana Twilight), dar faza e ca nu am vazut niciun episod...

| soryn7777 a răspuns:

Mie imi place singur acasa 1 2 3 4 si the grudge, exorcistul, etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru soryn7777):

Mersi. Si mie imi plac Singur Acasa si The Grudge (a fost cel mai inspaimantator film pe care l-am vizionat)!

| Manolache_Roxy_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i vampire diares si supernatural sunt seriale.si da pulbere de stele e super.si uitate si la filmul PARFUMUL POVESTEA UNEI CRIME.sunt geniale filmele...PS:SUPERNATURAL...e horror dar e mistobig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Manolache_Roxy_1992):

Bine, asa voi face. Mersi!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Tu ai intrebat prima asa ca incep: Filmele preferate sunt..."Cazul 39","Orfana", toate filmele "O cenusareasa moderna","Printesa indaratnica" 1 si 2, "Lanterna verde","toate filmele "Harry Potter","Amurg,Luna Noua, Eclipsa, Zori de zi","Insidious"...si cam atat big grin.Acum eu te intreb:Care este filmul tau preferat sau filmele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ale mele sunt urmatoarele:
"Harry Potter"
"Titanic"
"Twilight"
"The lord of the rings"
Acestea sunt in top, dar lista poate continua.

Si mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu multa placere!

| NoSens a răspuns:

Dracula,un vampir iubaret comedie super tare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoSens):

Mersi..ma voi uita la el!winking

| green_3524 a răspuns:

The Prestige

| DeyutzaDeea a răspuns:

Silent House

| Teooooooo a răspuns:

The barber of Siberia