| Deiu999 a întrebat:

Hei! Ce filme fantasy sau romance stiti?(sau ambele in acelasi film)Am vazut notebook, a walk to remember si tot restul de filme pe care le-am mai gasit pe tpu.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Dear john, Charlie St.Cloud,The lucky one, The vow, P.S I love you, Remember me.

| Cromasston a răspuns:

In Time
The Butterfly Effect
Repo Men
Jumper

| faramatania a răspuns:

The Curious Case Of Benjamin Button
Beauty And The Beast
Twilight
Serendipity
13 Going On 30
Blood And Chocolate
Hugo
Dorian Gray
In Time

| Tmcn a răspuns:

The Vow, e vorba despre un jurământ de mariaj care e la un pas de a fi încălcat, nu mai dau detalii că stric farmecul.
Wuthering heights (La răscruce de vânturi), dacă ai citit cartea filmul ţi se va părea slab, dar eu zic că merită, e despre o dragoste din copilărie şi când cei doi cresc, circumstanţele îi despart, merită văzut.
Altul, romance pentru adolescenţi ar fi The perks of being a wallflover, joacă Ema Watson, cred că merită văzut de orice tânăr fiindcă te regăseşti în el.
Sau The art of getting by, acesta abordează problema unui îndrăgostit care îi spune prea târziu persoanei iubite ce simte.

Întrebări recente