| alexxa29 a întrebat:

Hei! Ce filme imi recomandati? Nu conteaza genul. Dar vreau sa fie interesante si sa ma tina in suspans. Dau fundita happy

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Malèna.
http://www.imdb.com/title/tt0213847/

| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Superbă recomandare!

| Pricked a răspuns:

Shutter Island.

Vizionare placuta si sper ca te va tine in suspans!

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Saw, Si caii sunt verzi pe pereti si, preferatul meu, Requiem for a dream

| WR104 a răspuns:

INK sau i inside

| FlorinDiablo a răspuns:

The Rite cu exorcizari

| Dariusuu a răspuns:

Numarul 4.

Chiar te va tine in suspans.

Ti-l recomand calduros.

Vizionare placuta

Răspuns utilizator avertizat
| SuperSaiyan4 a răspuns:

X-MEN Origins Wolverine, te tine in suspans atunci cand alege pe cine sa omoare primul.

| GoldVali a răspuns:

Suspans pot sa ai si la un film de dragoste, cum e ATONEMENT. f misto

| alexxa29 explică:

Multumesc tuturor pentru intreaga lista de filme, nici nu stiu cum ar fi corect sa dau funda...presupun ca toate filmele sunt frumose happy

| floresdemayo a răspuns (pentru alexxa29):

Iti spun sigur ca cel recomandat de Noname e cel mai frumos! La el să te uiti prima dată! Chiar merită văzut!

| CalinMih a răspuns:

Sinister :X tongue

| KiduuAlly a răspuns:

Saw: 1,2, 3. The Twilight, Chucky 1, 2, 3, 4.