| dyanakitty a întrebat:

Hei ce mai faceti? vreau sa stiu si eu ceva! Nina Dobrev(Elena ) din the vampire diaries in realitate este cu Ian Somerhalder (Damon) sau cu cine e? pentru ca am vazut poze cu ei in realiate imbratisandu-se si pupandu-se, voi ce ziceti le sta bine impreuna? mie imi place acest cumplu love struck

Răspuns Câştigător
| FightLoveHope a răspuns:

De fapt, au fost impreuna 3 ani, dar in urma cu o saptamana sau cam asa s-au despartit.

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Au fost impreuna si s-au despartit acum cateva zile, nu stiu daca s-au impacat