| bi3kissy a întrebat:

Hey! Am vazut mai multe intrebari de gunu : Stiti cu cine va ramane Elena din The Vampire Diaries ? Acum nu sunt sigura dar a dat un interviu Nina Dobrev ( cea care o interpreteaza pe Elena ) si a spus ca nu va ramane cu niciunul dintre fratii Salvatori , dar stiu ca in urmatoarele ep urmeaza din nou un sarut intre Elena si Damon iar Damon o sa o invite pe Elena la dans ! Sper ca o sa va fie de ajutor aceasta 'intrebare' !

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

In interviu parca spusese: 'inteleg de ce Elena este confuza'
Si fi sigura ca ea nu o sa dea detalii despre serial,tocmai asta e farmecul, sa tragem concluzii, si sa asteptam ce urmeaza. Nici nu are voie sa faca asemenea dezvaluiri.

Apropo, de unde stii ce se va intampl ain urmatorul episod?

| bi3kissy explică (pentru Amelya02):

Am sursele mele de informare... big grin

| Amelya02 a răspuns (pentru bi3kissy):

Aha, 'sursele' tale sunt proaste!

| bi3kissy explică (pentru Amelya02):

Nu prea cred.

| Addah a răspuns:

Nici macar ei nu stiu cu cine va ramane. Din cate vad in episoadele de acum e cam mereu pe langa Matt deeeeci mari sanse sa se refere la el. In orice caz nu o sa dureze, in fond e indragostita de amandoi fratii.
In carti, la sfarsitul seriei Intoarcerea ea ramane cu Stefan pentru ca Damon moare dar mai este o serie, vanatorii, in care Damon "invie" deci nici macar in acrti nu se stie cu cine va ramane. O'm trai o'm vedea. Oricum intre D, E si F va ramane intotdeauna un triunghi amoros. laughing