| Rebecca123 a întrebat:

Hei cine stie sa imi zica si mie niste filme cu adolescenti gen drama si dragoste, comedie?

5 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Raise your voice,LOL,The last song, Material Girls,Cadet Kelly,Lizzie McGuire, A cinderella story, Dirty deeds, Eurotrip, American pie, The girl next door

| FlyingFox a răspuns:

Seria Bring it on (cu majorete)

| carmina13 a răspuns:

Pai ar fi.tres metros sobre el cielo care merita vazut o sa iti placa la nebunie si are si partea a doua.ti-l recomand. dragoste si drama..the first time..bestial..juno...warm bodies poveste de dragoste dintre un zombi si o fata... waiting for forever.sau friends with benefits 80% scene de sex big grin dar are o poveste interesanta.merit si eu o fundita? si imi dai msg care ti-a placut

| Ellena_Bianca_2000 a răspuns:

Iti recomand MIley Cirus-LOL, grown ups 1, groun ups 2, Miley Cirus -the last song, Miley Cirus- so undercover, Mean Girls. Altele nu prea mai stiu dar poate te ajuta site-ul asta http://www.filmoteca.ro/filme/gen-drama?q=tag:adolescenti
Sper ca te-am ajutat

| DiDy51 a răspuns:

Hey,iti recomand...17 Again,Gossip Girl,Easy A,What a Girl Wants,A walk to remember, Pretty Little Liars, Freaky Friday, Monte Carlo, Raise your voice.s.a.m.d