| Katomi a întrebat:

Stiti un serial asiatic ( comedie-romantic ) care sa fie tradus in romana? Gen " Hanazakari no Kimitachi e" sau " You're beautiful".

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://inginerie-inovatii-protectiamediului.blogspot.ro/......reene.html
Iti alegi categoria de sus. E foarte calumea site-ul, si mama mea se uita la seriale coreene tot de pe site-ul acela.
Vizionare placuta!

| beatrice9849 a răspuns:

Www.serialecoreene.com, te poti uita la "City hunter","princess'men", sungkyunkwna scandal", boys over flower", scent of a woman", protect the boss","A men call good">toate acestea sunt doar coreene:)