| deyu121 a întrebat:

Hei...E adevarat ca in 2017 apare un nou sezon al serialului Prison Break? Cum sa apara un nou sezon daca personajul principal a murit(Michael Scofield)?

Răspuns Câştigător
| Horologer a răspuns:

Da apare alt sezon, si cred ca tot Michael o sa fie personajul principal, gasesc ei ceva sa il invie.Hehe.

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Da

| Almaster_Teresa_1979 a răspuns:

Conform movieguide.com,
Serialul "Prison Break - Continuarea", revine cu un nou sezon de 9 episoade, ce va fi lansat în toamna anului 2017, deşi iniţial fusese programat pentru lansare la finalul anului 2016, promiţându-le fanilor o intrigă alertă, aventuri şi cea mai mare evadare din istorie.

Revenirea lui Michael Scofield: Toată lumea ştie că Michael Scofield (interpretat de Wentworth Miller) a murit în ultimul sezon, lucru arătat doar familiei şi prietenilor, iar cadavrul nu a fost arătat. Cu toate acestea, în noul sezon Michael e întors din morţi şi e blocat într-o ţară străină.