| bogdan133 a întrebat:

ce parere aveti despre serialul PRISON BREAK eu l-am vazut de 2 ori toate sezoanele. La inceput l-am vazut pe varu meu care se uita si ii ziceam mereu ca nu-i frumos etc. pana la urma am inceput si eu sa ma uit la un episod ( primul desigur ) si mi-a placut si asa pana cand le-am vazut pe toate si dupa m-am reapucat sal mai vad odata. Totusi finalul este trist. Eu cred ca finalul a fost conceput pentru a nu se mai face alt sezon. Pentru ca daca nu mai e Michael Scofield care a fost inima serialului nu cred ca se mai poate face alt sezon. CE PARERE AVETI DESPRE SERIAL SI DESPRE FINAL? Dau funDA!

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Si eu am vazut serialul de 2 ori, e asa de tare, te tine in suspans si esti nerabdator sa vezi mai mult. Finalul intr-adevar nu este cel mai bun dar mi-a placut. :X :X :X

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Serialul este foarte frumos, dar finalul mult prea trist.Ar fi trebuit sa continue si sa se termine cu un final fericit.Toate filmele au un final fericithappy

| Raluca046 a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult! Ai dreptate, sfarsitul a fost cam trist, dar tot mi-a placut. Funda?