| anonim_4396 a întrebat:

In Prison Break Michael Scofield moare?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Atentie la SPOILER:

Da, moare.

| Roxana393 a răspuns (pentru Skippy223):

Mersi

| Skippy223 a răspuns (pentru Roxana393):

Astazi a aparut noul sezon, care se petrece cu cativa ani dupa ultima scena din sezonul anterior.
Inca nu l-am urmarit, dar Michael nu e mort, de fapt. Am auzit ca l-au "reinviat" intr-un mod genial.
Ma rog, scuze de raspunsunl eronat. Finala ultimului sezon a dat de inteles ca Michael este mort.
Acum, vedem ca nu e.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Skippy223):

Au stiut cum sa lase loc de continuare, eu inca de atunci am spus ca n-a murit, mai ales dupa ce am vazut filmul...

Filmul l-ai vazut?

| Skippy223 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da, dar a trecut ceva vreme si nu mai imi amintesc decat parti.

| Roxana393 a răspuns (pentru Skippy223):

Ok

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca apare sezon nou... aparent nu e mort