| Iiulia a întrebat:

Hei!
Este un film pe care l-au dat primavara asta pa PRO TV, cred si era vorba despre o tipa blonda care a venit intr-un orasel sa scrie o carta despre comunitatea de acolo. Si sunt ceva mistere pe acolo si era ceva si despre mama femeii.
Mi se pare ca numele oarasului sau al fameii continea un "H" pe undeva.
Va rog, chiar si daca presupuneti ca stiti despre ce film este vorba, scrieti-mi titlul.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Asfgrhr a răspuns:

Buna.Filmul se numeste "Baiatul din vecini." Uite descrierea:O scriitoare cunoscută decide să se mute într-un orăşel pentru a-şi scrie următorul roman. Ei îi place să îşi găsească insipraţia în locuri cât mai diverse, iar pe măsură ce trece timpul adună informaţii despre vecinul ei, un tânăr bogat pe care îl observă în fiecare zi la geam. Curând, este implicată într-o crimă, iar majoritatea indiciilor duc către ea, datorită stilului ei singuratic de a trăi. Scriitoarea este acum nevoită să lupte pentru a-şi demonstra nevinovăţia. Acum caut si filmul.

| bya06 a răspuns:

E cumva vorba de " baiatul din vecini "?