| Gabi1123 a întrebat:

Hei hei, ia fiti atenti aici:Cei care stiu filmul InstrumenteMortale:Orasul Oaselor...ce parere aveti despre el? si mai sunt parti din acest film?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instrument Series: City of Bones / City of Ashes / City of Glass / City of Fallen Angels/cărțile Cassandrei Clare.
Ecranizările:The Mortal Instrument:City Of Bones [(2013), un film destul de plăcut și captivant, ușor asemănător cu el este:The Last Keepers (2013)],urmează în 2015 The Mortal Instrument:City Of Ashes și apoi probabil și celelalte, pe parcurs.

| Gabi1123 explică (pentru faramatania):

Abia astept urmatoarele parti happy

| faramatania a răspuns (pentru Gabi1123):

Și mie mi-a plăcut și aștept continuarea.

| Gabi1123 explică (pentru faramatania):

Continuarile de fapt big grin

| Gabi1123 explică (pentru faramatania):

Si ai vazut cumva filmul:Marele Gatsby? Acela nou,am auzit despre el ca este bun si ca este cu Leonardo DiCaprio,atata,daca l'ai vazut, cum este? este chiar bun? as vrea sa il vad deoarece numai am filme de vazut din aceste de exemplubig grinivergent, The Hungry Games, The Mortal Instrument, adica vor aparea in anii urmatori deci...nu am de gand sa astept atat ca sa vad un film bun laughing

| faramatania a răspuns (pentru Gabi1123):

Da,am văzut The Great Gatsby (2013) și este bun, îl poți viziona, nu pierzi nimic dar, este altceva decât filmele enumerate de tine, s-ar putea să te plictisească. Totuși merită încercat sau dacă nu, orientează-te spre The Giver (2014) și The Maze Runner ce trebuie să apară pe 19 sept, 2014.

| Gabi1123 explică (pentru faramatania):

Maze Runner am auzit de el, si vreau sa il iau de mult timp si merci ca mi'ai spus ca apare in septembrie big grin

| faramatania a răspuns (pentru Gabi1123):

Cu plăcere, mersi și eu.

8 răspunsuri:
| g4mma a răspuns:

Interesant daca iti place genul.