| GabrielEmanuel a întrebat:

azi mi-a zis un prieten despre un serial si nu imi mai aduc aminte cum zicea ca se numeste.
Serialul are 3 sezoane si este vorba despre niste adolescenti super nebuni (gen American Pie)
Stiu ca nu sunt multe detalii dar cine ma va putea ajuta ii voi da funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen American Pie este Blue Mountain State

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Cum rahat să fie Friends dacă are 3 sezoane?
În fine. Se numeşte Blue Mountain State, îl dădea şi la tv acum câţiva ani pe MTV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca iii serialul prietenii mei si se difuzeaza pe pro cinema