| Rinaaa a întrebat:

Hei, imi poate explica cineva de ce eu nu am anumite seriale/filme pe Netflix, adica tot un cont din Romania de 4 pers. are anumite seriale iar al meu de 2 persoane tot de Romania nu are? E din cauza ca am pachet mic sau ce?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana respectiva are VPN poate vedea Netflixul de oriunde din lume, indiferent ca este localizata in Romania.

| Wr3nch a răspuns:

Esti sigur ca cealalta persoana nu foloseste VPN sau e contul pe alta regiune?

| Rinaaa explică (pentru Wr3nch):

E contul unei prietene foarte bune de ale mele, nu cred ca are vpn si nici contul din alta regiune