| Cardaucq a întrebat:

Hei, îmi poate recomanda cineva seriale Turcești traduse și interesante precum : hercai, kara sevda, sezonul cireșelor, cilek kokusu, halka?

Răspuns Câştigător
| Raluca591 a răspuns:

Bahar, este un serial de care te vei indragosti, are in plin plan doua surori total opuse comportamental, iar una din ele, Efsun, personajul negativ, ii fura viata surorii ei, identitatea, drepturile, barbatul iubit, etc, iar in final dreptatea va triumfa.
Kosem, un serial turcesc istoric, daca esti pasionata iti va placea.
Iffet, ce are o poveste de dragoste dintre doi tineri pusa mereu la incercare, insa finalul este trist.
Furtuna pe Bosfor, merita urmarit de asemenea!
Cam de astea imi aduc momentan aminte?

| Raluca591 a răspuns (pentru Raluca591):

Fara semnele de intrebare, scuze

| Cardaucq explică (pentru Raluca591):

Mersi mult

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Cateva seriale turcesti care poate iti sunt pe placul tau: 1.Iliski Durumu: Karisik (2015) - Stadiul relatiei: complicat; 2. I Still Have a Hope (2013) - Dragoste la prima vedere; 3.Ask Yeniden (2015) - Dragoste cu imprumut; 4.Cilek Kokusu (2015) - Miros de capsuni; 5.Kirgin Çiçekler (2015) - Petale de singurătate; 6. Kara Sevda (2015) - Dragoste infinită