| AlexxxBlondu0014 a întrebat:

Hei happy
Îmi poate spune cineva dacă serialul Jurnalele Vampirilor este exact după cărţi sau doar personajele?

Răspuns Câştigător
| xMonsterRockX a răspuns:

In carte..actiunea este total DIFERITA de film...Si..personajele difera..de exemplu. Elena este blonda cu ochii albastrii in casa..iar..majoritatea actiunilor sunt diferite de film...

| AlexxxBlondu0014 explică (pentru xMonsterRockX):

Merci big grin. De asta aveam nevoie.

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. O prietena de-a mea e de-a dreptul obsedata de filmul asta, asa ca si-a luat si cartile. In principiu, actiunile sunt cam aceleasi, insa difera aspectul personajelor, numele acestora (uneori).

| AlexxxBlondu0014 explică (pentru blackcat99):

Eu mă refeream dacă sa zicem in film Elena are un accident in carti are? Dacă intamplarile sunt identice. Cum e Amurg bazat exact pe relatarile din carte.