| dgeooo123 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune si mie va rog cateva filme de dragoste lacrimogene? Am vazut deja Dear John,Sweet November, The Notebook si Su ve ates.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),Keith (2008),A Walk To Remember (2002),Remember Me (2010),Remember Sunday (2013),Endless Love (2014),Waiting For Forever (2010),The Last Song (2010),The Vow (2012),If Only (2004),One Day (2011),Fifty Shades Of Grey (13 Febr. 2015)

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Atonement, Becoming Jane.

| OnuOnulică a răspuns:

Never Let Me Go
A Walk To Remember
Remember Sunday
One Day

Majoritatea sunt lacrimogene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 metros sobre el cielo( 1 si 2)
Titanic
Always only you
Twilight
Twins effect
Autunum at New York
Breathless
Pretty woman
City of angels
A were wolf boy

| Trandafirii a răspuns:

Pai cam astea le stiu si eu cauta pe CINEMA