| vizabela a întrebat:

Hei, imi spuneti va rog si mie niste seriale gen AWKWARD sau Teen Wolf. Nu vreau : the vampire diaries, gossip girl, pritty little liars, originals. multumeschappy

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Skins,Blue Mountain State,Hellcats,Girls,Hemlock Grove, True Blood, Being Human, The Gates, Lost Girl

| Alexandru0007 a răspuns:

Oc california e bun

| Katherine20 a răspuns:

1.Supernatural
2.Once Upon A Time
3.True Blood
4.The Secret Circle
5.Ravenswood
6. Wolf Blood ( îl dă și pe Disney Channel laughing )
7.Beauty and The Beast
8. Dracula
9.Doctor Who
10.Merlin
Sper să-ți placă!

O zi bună! kiss

| EnTuZiAsM a răspuns:

America Horror Story, Supranatural...

| everina a răspuns:

Lost girl, supernatural, witches of east end. le poti vedea pe toate pe site-ul 990

| guinevere a răspuns:

Un serial interesant este merlin dar asta doar daca iti place incepe pe axn

| BerhaMario a răspuns:

Secret circle, incearca happy