| Erzaa a întrebat:

Hei! In serialul True Blood care sunt personajele principale si care vor fi impreuna? Fundaa.

Si este interesant serialul?

P.S. imi plac serialele de dragoste

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

True Blood nu este chiar un serial de dragoste in adevaratul sens al cuvantului acest serial este inspirat de Seria cartilor Vampirii sudului scrisa de Charlaine Harris am citit toate cartile dar serialul nu l-am vazut integral (decat un sezon) insa in carte eroina Sookie Stackhouse are mai multi iubiti vampiri varcolaci teriantropi etc povestea este captivanta iti recomand sa citesti cartile sunt foarte usor de citit si este de o calitate excelenta scrisa foarte bine folosind cuvinte normale din vaiata de zi cu zi

P.S atat cartea cat si serialul au si scene erotice