| MrXdVlad a întrebat:

Ce credeti despre serialul True Blood? Este interesant sau mai mult pornografic?

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ador serialul! Si,pe langa tot sexul si violenta, mai sunt si relatii frumoase, ca de exemplu relatia dintre Pam si Eric sau Eric si Godric care arata dragostea dintre creator si progenitura:X

| MrXdVlad explică (pentru SuperMagicSmile):

Stiu ca e misto dar sexul cred ca e pentru a tine raitingurolling on the floor)
ca si asa e ineteresant...

| Amelya02 a răspuns:

Este si interesant, dar mai mult pornografic big grin

| licuricisclipici a răspuns:

Mi se pare ca e prea pornografic, tot TVD imi place mai mult! Ti-l recomand!