| Suntunminion a întrebat:

Hei. M-am uitat mai demult la un film horror si nu mai stiu cum se cheama.
Erau doi tineri si aveau 3 copii( el era tata vitreg). S-au mutat intr-o casa la insistentele sotiei lui. Fata cea mica vorbea cu o alta fetita care a fost omorata in acea casa cu tot cu familia ei. Totul mergea bine pana cand barbatul a inceput sa se trezeasca seara de seara pentru ca isi auzea cainele latrand in locul unde isi tinea barca. Intr-o zi fata lor cea mica s-a urcat pe acoperisul casei. El s-a trezit intr-o seara pentru ca isi auzea cainele latrand si a luat securea si s-a dus unde isi tinea barca. Crezand ca e un monstru pe care il vede el si-a omorat cainele. Sotia lui a chemat preotul dar acesta s-a speriat si a fugit. El devenea din ce in ce mai ciudat. Le-a pregatit si sicrie ca sa ii omoare. Afara ploua si ei au plecat pe geam afara ca sa nu fie omorati. El mergea cu pusca dupa ei. Pana la urma i-au dat cu ceva in cap l-au urcat in barca si au plecat de la acea casa. Nu si-au mai luat nici lucrurile.
Va rog spuneti-mi cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi-l amintesc, sper să nu mă înșel...

The Amityville Horror (2005)
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Amityville-Horror-Amityville-55238.html

1 răspuns:
| Suntunminion explică:

Mersi