| trixie13 a întrebat:

Hei...mai demult cand am fostla tara m-am uitat la un film, numai stiu cum se numea dar stiu ca era cu un barbat care avuse nu stiu cate prietene si au murit toate dar spiritele lor il bantuiau pe rand, ceva de genultonguedau >fundita:daca stie cineva cum se numestebig grin

Răspuns Câştigător
| ChristinaO a răspuns:

E cumva Ghosts of Girlfriends Past - Fantomele fostelor iubite? http://www.cinemarx.ro/......47820.html

1 răspuns:
| doroteea a răspuns:

Imi suna cunoscut... dar nici eu nu-mi mai amintesc. Nu stiu daca e vorba despre acelasi film, dar eu tin minte ca barbatul acesta pusese un pariu cu o femeie ca se duce la toate fetele (ele nu murisera) si isi cere iertare de la toate si toate il iarta. Si el se indragostise de fata asta cu care facuse pariul si ea il mintise ca avea un sot si cica ii aratase poza cu el (dar era un personaj de la publicitate). Dupa aceea el a vazut publicitatea si si-a dat seama ca tipa aceea nu era casatorita, dar atunci ea i-a zis ca n-o sa-l ierte niciodata ca si ea era una din fetele care fusese parasita de el, dar la sfarsitul filmului s-au impacat. Nu cred ca e vorba de acelasi film, dar ti-as fi recunoscatoare daca ai sti si mi-ai zice cum se numestehappy. Cred ca era comedie filmul acestahappy