| anonim_4396 a întrebat:

Hei, primul film a fost Twilight. Apoi New Moon.Si acum Eclipse nu? Si din cate am inteles are 2 parti Eclipse, prima parte a aparut? Si a 2a cand apare? happy

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Eclipse este un singur film si a aparut anul trecut la inceputul lui iullie parca.breaking dawn a fost impartit in 2 filme:prima parte apare anul asta in noiembrie pe 18 si partea a 2a apare la anul tot prin noiembrie

3 răspunsuri:
| Insomnii a răspuns:

Deci... eclipse nu are doua parti ci doar una, zori de zi are doua parti si urmeaza sa apara prima parte la cinema in noiembrie anul acesta.

| BadLuckBryan a răspuns:

Eclipse e un singur film care a fost lansat in vara prin iunie.are o singura parte. Ceea ce zici tu de 2 parti e Breaking Down, prima parte fiind lansata in toamna si a doua in vara lui 2012.:p

| raluka08 a răspuns:

Eclipse a aparut si nu are 2 parti.in noiembrie apere prima parte din breaking dawn http://www.youtube.com/watch?v=ZlIbap1T97Y&feature=player_embedded#at=25