| Guttery a întrebat:

Hei, stie cineva cand apare Fairy Tail episodul 278 subtitrat in romana? (asta daca apare)..sau apare un nou sezon? eu ma uit pe AnimeKage si inca nu a aparut..si trebuia pus de 3-4 saptamani.

Multumesc!
Funda!

5 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Pai 277 a fost ultimul episod din primul sezon!
Deci nu va fi 278, ci va fi episodul 1 din sezonul 2.
Trebuie sa asteptam sa apara sezonul 2 big grin

| Ađrian90 a răspuns:

Fairy Tail s-a încheiat la episodul 277. N-am auzit încă de nici un sezon nou, de abia ce s-a încheiat acesta.

| Delia_Deli_1999 a răspuns:

Au trecut 10 luni... aproape 11 si tot nu a aparut...manga-ul este la capitolul 510.
Deci sa speram ca apare anul asta.

| dinuvanus17 a răspuns:

Episodul 277 a fost ultimul ep din al doilea sezon, au oprit anime-ul pentru ca ajunge sa prinda mangaul
O sa revina anime-ul cand manga-ul o sa fie mai departe cu povestea

| Roxypisix a răspuns:

Dar cum adica sa prinda mangaul?