| geogeogeogeo1 a întrebat:

Hei.
Stie cineva de ce nu sunt postate pe Netflix sezoanele 5 si 6 din The 100?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pentru ca licente. Nu toate serialele de pe Netflix sunt produse de ei. De aia apar mai greu.
https://help.netflix.com/ro/node/4976

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Asta am observat si eu dar chiar nu știu de ce, la fel si la Teen Wolf dar macar găsești episoadele lipsa online.

| Dennis1993 a răspuns:

Am pus și eu de mult întrebarea asta și pe pagina lor, fără răspuns sigur.

| TomyBrave2019 a răspuns (pentru Ovidiuvancea1988):

Salut. Știu ca sunt cam târziu dar am inceput si eu sa ma uit si am văzut ca 5 6 si 7 nu sunt pe Netflix. Nu stiu sigur daca 7 e lansat deja dar se poate viziona TOT serialul pe site-ul pe care l-ai trimis?

| SkillDuTigre a răspuns:

Deoarece unele sezoane la anumite seriale nu stiu dau exemplu: The Walking Dead sezonul 10 nu e inca lansat pe Netflix este doar pe site-uri piratate. Netflix nu pune instant cand apare un sezon nou este o chestiune de timp pana pun un sezon nou.
Cu placere!

| geogeogeogeo1 explică:

Multumesc tuturor!