| BombonikaMov a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de ajutorul vostru. Deci... Am nevoie de un program unde pot face un colaj cu foarte multe patratele pentru poze! Pentru ca majoritatea programelor pe care le stiu eu au doar 25 de patratele si imi trebuie unul mai diferit. Fundoi!

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Recomandarea mea este http://en.softonic.com/s/microsoft-autocollage-2011 Microsoft Autocollage care este un soft usurel care isi face bine treba. Ti-l recomand cu caldura

| PinkBubblegum a răspuns:

Heihappy Ai incercat cu Photoscape?

| Barbu_Sabina_1980 a răspuns:

Pizap.com