| Voicu_Adeliina_1999 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid! Pe tableta, cum deschid filmul odata cu subtritarea?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Scoate-ti bs player for android si iti va merge sau in folderul unde ai filmul baga si sub si ti le recunoaste imd

| MădălinaDaniela20 a răspuns:

Hei Adelina! O sa iau un film : The ring.Eu scriu pe Google: The ring online subtritrat in romana. Si imi apare pe prima sau a doua pagina dupa ce dau enter. Acum depinde si ce tableta ai! Sper ca te-am ajutat.

| Voicu_Adeliina_1999 explică (pentru MădălinaDaniela20):

Eu am filmul 3msc descarcat pe tableta, am si ubtritarea tot pe tableta, da' nu stiu cum sa fac sa le deschid in acelasi timp pe amandoua