| yourgirl a întrebat:

Hei |TPU am vazut odata un film! dau funda cui imi da denumirea lui.....imi amintesc doar sfirsitul.o fata a primit un nasture si daca il tinea,, intrinsul avea o putere si avea so omoare si trebuia sa dea nasturele la un mort in gura..si ea a dezgropat mortul din cimitir acolo ploua si avea sa cada in pamint dar a pus la mort in gura nasturele si tipa era fericita si l-a sunat pe iubitul ei sa plece in calatorie si el a venit in gara de trenuri si tocmai fata se uita sa si cumpere alt si iubitu atunci ii zice.,, uite am gasit nasturele de la paltonul tau,, si venise atunci momentul sa moare ea si cum statea pe marginea sinelor s-a deschis pamintul si a luuato

Răspuns Câştigător
| MaddieXwi a răspuns:

Drag me to hell.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Drag me to hel..iti recomand sa nu te uiti tongue

| faaalyoana a răspuns:

Tarata in iad...
asa se numeste

| faaalyoana a răspuns:

E horror filmul, l-am vazut si eu.
era vorba despre un blestem, ea fusese blestemata si pana la urma tot a murit!

| Clarissaaz a răspuns:

Ori the devil insidde ori dont be afraid of the dark am vazut si eu filmul era cu o batra etc cred ca asa se num

| takeacupcake a răspuns:

Drag me to hell se numea filmul

| takeacupcake a răspuns:

Filmul se numea drag me to hell.happy

| catilik1 a răspuns:

Drag me to hell mie nu mi s-a parut infricosatorbig grin.