| SidoniaDenisa30 a întrebat:

Hei TPU,ar fi vorba in intrebarea mea depre un film american pe care l-am vazut mai demult nici nu stiu sa spun cu exactitate in ce an sau cum se numeau personajele dar o sa incerc sa il descriu putin,poate ma puteti ajuta! Era vorba despre un sot si o sotie,iar ei aveau o fetita,la un moment dat el incepe sa devina agresiv,iar ea incearca de mai multe ori sa scape de el, sa fuga.In timpul in care ea a reusit sa fuga si nu mai statea acasa, incepe sa ia lectii...sa invete sa se bata, iar cand e pregatita se intoarce si nu mai stiu sigur daca in omoara.....credeti ca ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu două filme asemănătoare, dar cred că la primul te referi:
Enough (2002)
http://www.cinemarx.ro/filme/Enough-Destul-6633.html
Hidden Away (2013)
https://www.cinemagia.ro/filme/hidden-away-1796185/

| SidoniaDenisa30 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc din suflet...l-am cautat ani de zile si nu l-am mai gasit, e primul, chiar iti multumesc mult de tot