| AnotherBookworm a întrebat:

Hei,TPU! As dori niste recomandari de seriale mai scurte ( 3-4 sezoane ), care sa fie finalizate. Nu conteaza genul. Merci!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Believe,Extant,Legend Of The Seeker, Star-Crossed, Persons Unknown, The Lost Room

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

"Making a Murderer" _ miniserie, documentar american, aparut in 2015 pe la sfarsit, controversat, ca atmosfera este filmat in stilul "True Detective 1" pe alocuri, cu rasturnari de situatie la fiecare episod, daca ai rabdare.

| anonymus009 a răspuns:

Merlin 5 sezoane...