| 404namenotfound a întrebat:

Un serial bun? Nu conteaza genul, doar sa aiba mai multe sezoane si sa merite vizionat. Merci!

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards...

| Pricked a răspuns:

Breaking Bad
Game of Thrones
The Sopranos
The Walking Dead.

| 404namenotfound explică (pentru SHINeeTaemin):

Multumesc pentru seriale, insa nu imi plac cele coreene. Prefer seriale si filme americane. big grin

| 404namenotfound explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Cred ca am sa vad Breaking Bad mai intai.

| faramatania a răspuns:

Lost,Arrow,True Blood,The Walking Dead, TVD, PLL, Gossip Girl, Merlin, Game Of Thrones

| Sn4k3 a răspuns:

Uite aici cele mai tari :
Doctor Who
Spartacus
Pact cu diavolul - Comedie si Horror. Oricum foarte tare filmul
Supranatural - Si asta la fel comedie horror
Astea sunt cam cele mai tari. Vizionare placuta!

| 404namenotfound explică (pentru Sn4k3):

Supranatural (Supernatural) comedie horror? L-am vazut tot si e horror, nicidecum comedie... Cat despre celelalte seriale enumerate de tine, sunt naspa. Merci oricum.
@ Mai astept si altele.

| Sn4k3 a răspuns (pentru 404namenotfound):

Daca supernatural e horror si deloc comedie. laughing Da infine. Bafta la gasit seriale.

| Ascker a răspuns (pentru 404namenotfound):

Vikings e foarte tare, cauta si vezi

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

House MD sau Breaking Bad

Restu nici nu mai conteaza daca le vezi pe astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House M.D
Sherlock 2010
The mentalist
Legendary
Davinci"s Demons

| Melcul a răspuns:

Mie astea imi plac.
Breaking Bad
Lost
The walking dead

| BlackRaven45 a răspuns:

Pe Naţional TV este un serial la care mă uit şi pur şi simplu îl iubesc! Se numeşte,, Cavalerul nopţii`` Este lunea şi joia la ora 21:15 până la 23:00. Sunt si regi, regine, nobili etc. Acţiunea se petrece în secolul al XVII-lea. Foarte interesant. Te şi învaţa cum trăiau oamenii pe atunci şi cum erau conflictele între Spania şi Portugalia. (E serial spaniol).

| musiiic a răspuns:

Atlantis
Arrow
Supernatural
Agents of SHIELD
Californication
Game of thrones
Once upon a time
The tomorrow people
The musketeers

| DianaDiaa a răspuns:

El barco( vaporul) are 3 sezoane. merita vazut, are de toate mister dragoste aventura(in primul rand) e gen lost actiunea se petrece in mare parte pe vapor. Eu de la 1 ep eram captivata:d

Răspuns utilizator avertizat
| livscomsha a răspuns:

Game of Thrones,

| luiza17 a răspuns:

Lasa tampeniile si uita-te la astea: Game of Thrones, Breaking Bad, House si inca unul bun special pentru tine: Prison Break. Vizionare placuta la seriale!

| alexdo97 a răspuns:

Breaking bad
Dexter
The Sopranos
Game of Thrones
The walking dead
Person of interest

Astea sunt cele mai bune seriale happy

| iasmina123very a răspuns:

The Vampire diaries, Legendary, The originals si mai multe