| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

As vrea sa ma uit la un film.Sincera sa fiu,nici eu nu sti ce gen as vrea sa urmaresclaughing, totusi as vrea o drama romantica sau o comedie. Vreau un film la care sa nu ma plictisesc.Ce film ati vazut si v-a placut? Ma puteti ajuta?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Uita-te la comedia she`s the man, eutotrip, jonny english, jonny english reborn, A thousand words, love at first hiccup; la drame si romantice nu prea ma uit, deci ti-am dat numai comediilaughing

| YumiSukinanda a răspuns:

Amor cu fiica sefului ii cel mai preferat al meulaughing ee, o comedie romantica superr! adica mori de raslaughing si e si romantic in unele cazuri. ti l-as recomanda, tuturor!

| alicepika a răspuns:

If only,madagascar,dear jhon, the notebook, remember me, monster-in-law, 27 dresses. enjoyhappy

| erema a răspuns:

The notebook, e superb!