| HunuivgUTc a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu un anime in care pers principal sa fie super tare cu abilitati incredibile

Răspuns Câştigător
| Cthulhu16 a răspuns:

Buna. Uite niste sugestii: Naruto si Naruto Shippuden, Bleach, Tokyo ghoul, Deadman wonderland, Darker than black si D. gray man. Dupa mine personajele principale sunt superi tari, sper sa-ti placa si tie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlotte
Singurul anime care mi-a placut

| Simon a răspuns:

Bleach

| AndreiAndrei69 a răspuns:

Uite iti recomand tokio ghoul e super tare dupa primele doua două episoade o sati stârnească interesul