| teutzikka a întrebat:

Hei TPU...azi puteti sa-mi spuneti si mie niste filme de groaza cam gen SF cu actiune sau in genul asta ca actiune drama romance ...etc cele mai multe filme si bune voi da Fundawinking :* si daca nu gasiti si niste filme la care voi v-ati uitat au fost foarte biune si mi le recomandatiwinking

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Incearca sa te uiti la The Darkest Hour,The Thing, Final Destination 5, A Lonely Place to Die, Paranormal Activity 3 ti-le recomand cu placere, vei muri de fricahappy

1 răspuns:
| SkilVlad a răspuns:

Salut uite aici cateva filme de groaza: AVP, AVP2 ( alien vs predator), 2012, Saw de la 1 pana la 7 ( dar nu e si de romance), doom3 ( tot nu e de romance), Black Hole si cam atat... Distractie placuta! ( Sper sa primesc si eu o dunda ).