| silvia94 a întrebat:

Hei TPU, care imi da si mie niste filme bune de aventura, >fantastice?: funda

4 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Pai iti recomand trilogia lord of the rings, cronicile din narnia

| Raduu a răspuns:

Piratii din Caraibe big grin

| PRamona a răspuns:

Unul dintre preferatele mele este : Spy Kids 4D: All the Time in the World si este aventura.O noua aventura Spy Kids in 4D, de data aceasta cu o echipa de copii nou-nouta! La prima vedere, Marissa Cortez Wilson are tot ce isi doreste - este casatorita cu un faimos reporter de televiziune ce "vaneaza" spioni, are un copil si doi gemeni vitregi. Dar, in realitate, incercand sa devina mama "buna" pentru Rebecca si Cecil, care cu siguranta nu o vor langa ei, face fata celei mai mari provocari din viata ei. De asemenea, sotul ei, Wilbur, nu ar recunoaste un spion, nici daca ar locui cu el. Ceea ce se si intampla de fapt - Marissa este un agent secret care s-a retras pentru a se putea dedica familiei...

fundita?batting eyelashes

| Simonasimi a răspuns:

Buna.Anjaana Ajaani.