| Chiorix a întrebat:

Hei TPU.Cate episoade are Dallas (2012)? Vor mai continua serialul chiar daca Larry Hagman a murit?

Răspuns Câştigător
| Phantom933 a răspuns:

Pe 31 martie va fi difuzat episodul in care il inmormanteaza pe J.R cu adevarat.cred ca atunci se termina momentan sunt cate 2 episoade sambata si duminica

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sezonul 1 are 10 episoade si in curand apare ep 1 din sezonul 2[pe vpay]

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
uite ce am gasit.
http://www.allentto.com/2012/06/noul-serial-dallas-reinoit-oficial_30.html
O zi frumoasa sa ai:)

| stoica1 a răspuns:

Stiu doar ca are 14 sezoane dar numarul episoadelor nu-l stiu. Sper ca te-am ajutat cat de cat... Funda?

| andy95summer a răspuns:

Vor mai continua ca daca n-au terminat toate episoadele baga inlocuit

| iustin987 a răspuns:

Sunt 300 si ceva de episoada

| radioboy a răspuns:

Deocamdata are 10 ep. restul urmeaza sa apara dupa 29 ianuarie(USA)