| anonim_4396 a întrebat:

a ti auzit că a murit Lary Hagman (Jr din celebrul film Dallas), Vă plăcea serialul Dallas? Dar de Jr? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
din pacate asa e...a muritstraight facestraight face
pot sa zic ca am crescut cu acest serial care ne facea seara sa fie mai buna si uitam de toate, a fost si va ramane serialul meu de sufletlove struck...actori pe cinste si filmul pe masura.
Dumnezeu sa il odihneasca in pace!
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Te salut cu respect Cristi!
Sincer da un serial fantastic cu umor şi tot ce avea nevoie la timpul lui. Când am auzit sincer m-am şocat dar până la urmă trebuie să se întâmple şi asta aşa ne-a fost scris, oricum am rămas cu multe amintiri şi pe multe persoane a ajutat încât mereu va fi un erou pentru noi.
O zi frumoasă!

| Elena_Stefan_1983 a răspuns:

Un actor extraordinar DUMNEZEU SA IL IERTE