| Jtedhajaj a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti de serialul Vikings, adica am vazut 8 episoade din sezonul 1 si nu mi se pare interesant,e un masacru total, raiduri si alte prostii, vreau sa stiu DACA are rost sa-l privesc in continuare

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Asta depinde doar de tine. Mie mi-a placut serialul, dar poate nu e pe gustul tau. Am mai intalnit persoane care n-au fost impresionate de primul sezon, dar le-a placut restul. Te sfatuiesc sa urmaresti si sezonul urmator si te decizi ulterior.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, devine mai bun pe parcurs.

| Adry05 a răspuns:

Nici mie nu mi-a plăcut