| Moooniii a întrebat:

Ce seriale bune de vizionat îmi recomandați [ dacă ați putea face un top și să explicați despre ce e vorba în câteva rânduri ar fi perfect! ]. Până acum am văzut : The Vampire Diaries, Pretty Little Liars și am început Gossip Girl. Funda o primește cel care respectă în totalitate cererile și are și cele mai bune/potrivite recomandări.

Răspuns Câştigător
| Kimyy a răspuns:

House MD-un doctor caruia nu ii place sa isi cunoasca pacientii dar face orice sa rezolve cele mai interesante cazuri in orice fel...este comedie drama tot ce vrei de la un serial.
Chuck- un tocilar descarca intersectul in creierul lui cu informatii foarte valoroase CIA si NSA trimit 2 agenti sa-l instruiasca si sa-l si pazeasca in acelasi timp...comedie actiune si drama
Arrow-Milionarul Oliver Queen este dat disparut timp de 5 ani dupa care se intoarce de pe o insula pustie unde a invatat sa supravietuiasca. Dupa ce se intoarce isi lasa viata extravaganta in spate si devine "The Hood" incercand sa apere orasul de infractori.
Flashpoint- Este vorba de o echipa speciala a politiei din Toronto numita "SRU".Au de rezolvat tot felul de cazuri...de la oprirea unor simpli infractori pana la salvarea ostaticilor sau sinucigasi...

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

1. Game of Thrones
2. Hannibal
3. The Walking Dead

Sincer, mi-e cam lene sa fac descrierile, deci. scuze.sad

| whatevernvm a răspuns:

Eu am urmarit Anatomia lui Grey ani buni si mi se pare cel mai bun serial care imbina drama cu comedia, sexul cu medicina, etc. M-am mai uitat si la Doctor House sau la Mediumul

| faramatania a răspuns:

Lost,Arrow,The Walking Dead,Game Of Thrones,Merlin,Legend Of The Seeker, True Blood, The O.C. asemănător cu Gossip Girl, Hemlock Grove, Terra Nova.

| eu6andrea a răspuns:

Din serialele mentionate de tine mi-am dat seama ce gen de filme iti plac si crede-ma ca The secret circle o sa iti placa mult de tot! vizionare placuta

| Andreibobo a răspuns:

Supernatural.